František Šimon Tavík - Řeka

Akvarel, 33x41 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
152499. Řeka
Dražba ukončena:28.01.2026 22:28:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč