František Skála - Na procházce v horách

Olej na plátně, 74x100 cm. Signováno vlevo dole F. Skála. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Malba odborně vyčištěna. Malba v místě mírně poškozena.

o autorovi: 1817 - ?
Narodil se v Písku. Ve své tvorbě se věnoval většinou romantickým krajinomalbám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

František Skála
48676. Na procházce v horách
Dražba ukončena:27.08.2020 20:48:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč