Olej na plátně, 74x100 cm. Signováno vlevo dole F. Skála. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Malba odborně vyčištěna. Malba v místě mírně poškozena.
o autorovi: 1817 - ?
Narodil se v Písku. Ve své tvorbě se věnoval většinou romantickým krajinomalbám.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.