František Škrabánek - U Kamenice

Olej na plátně nalepeném na sololitu, 24x37 cm, signováno vpravo dole Škrabánek, rám.

1901, Humpolec - 1974

Pozn.: Signatura špatně čitelná.

3885. U Kamenice
Dražba ukončena:28.01.2016 21:45:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč