František Škrabánek - Zima

Olej na kartonu, 24x30,5 cm, signováno vlevo dole F. Škrabánek, rám, zaskleno.

1901, Humpolec - 1974

Pozn.: Rám poškozen.

3740. Zima
Dražba ukončena:28.01.2016 19:32:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč