František Škrabánek - Zima u Kamenice

Olej na plátně podloženém na kartonu, 49x95 cm, signováno vpravo dole F. Škrabánek, rám, zaskleno.

1901, Humpolec - 1974

Pozn.: Rám poškozen.

4032. Zima u Kamenice
Dražba ukončena:30.03.2016 20:53:18
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 500 Kč