František Škrabánek - Borová u Bělá

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x84 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

44003. Borová u Bělá
Dražba ukončena:30.04.2020 21:37:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 400 Kč