František Škrabánek - Herálec

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vlevo dole F. Škrabánek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

25373. Herálec
Dražba ukončena:29.11.2018 22:04:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč