František Škrabánek - Jarní nálada

Olej na plátně fixováno na kartonu, 40x48 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

301225. Jarní nálada
Dražba ukončena:04.10.2019 20:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč