František Škrabánek - Letní den

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vlevo dole F. Škrabánek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozeno.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

38166. Letní den
Dražba ukončena:28.11.2019 20:57:32
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 900 Kč