František Škrabánek - Modrá zima

Olej na plátně, 50x66 cm, signováno vlevo dole Škrabánek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

14674. Modrá zima
Dražba ukončena:29.11.2017 21:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:13 000 Kč