František Škrabánek - Pazderna v zimě - U Slavníče

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole F. Škrabánek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

16564. Pazderna v zimě - U Slavníče
Dražba ukončena:28.02.2018 18:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč