František Škrabánek

27518. Poslední sníh

popis: Olej na kartonu, 11x30 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

dražba ukončena: 31.01.2019 22:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč