František Škrabánek - Předjaří na samotě

Olej na plátně, 68x87 cm. Signováno vlevo dole F. Škrabánek. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

306504. Předjaří na samotě
Dražba ukončena:03.11.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč