František Škrabánek - Strom v krajině

Olej na kartonu, 14x19 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

305019. Strom v krajině
Dražba ukončena:01.06.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 01.06.2020 8:28:12 1534
700 Kč 31.05.2020 21:02:28 582