František Škrabánek - Zasněžená Vysočina

Olej na kartonu. 50x66 cm. Signováno vpravo dole F.Škrabánek 1942. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

38782. Zasněžená Vysočina
Dražba ukončena:11.12.2019 22:55:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 300 Kč