František Škrabánek - Zima na Zálesí - nad Bukovou

Olej na kartonu, 35x85 cm, signováno vlevo dole F. Škrabánek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

14625. Zima na Zálesí - nad Bukovou
Dražba ukončena:29.11.2017 20:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč