František Škrabánek - Zima u Melechova

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x83 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

88076. Zima u Melechova
Dražba ukončena:18.12.2022 20:35:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč