František Slabý - Akt v lese

Olej na kartonu, 34x26 cm. Signováno vlevo dole F. Slabý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1863 - 1919
Narodil se v Sázené. Studoval v Praze AVU u prof. Mařáka. Ve své tvorbě se zabýval hlavně krajinomalbou, ale byl i uznávaným ilustrátorem. Známé jsou jeho ilustrace Erbenovy Kytice. Mnoho jeho obrazů bylo reprodukováno v časopise Zlatá Praha.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

48695. Akt v lese
Dražba ukončena:27.08.2020 20:52:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč