František Šrámek - Bohaté zátiší

Olej na plátně, 71x93 cm. Signováno vpravo dole F. Šrámek 24. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1884-1952
Architekt, projektant. Studoval na Průmyslové škole stavební v Plzni a na vídeňské Akademii výtvarných umění u prof. Ohmana. Pracoval jako architekt mimo jiné na úpravě pražských ostrovů a výstavbě petřínské lanovky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

54735. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:27.01.2021 21:25:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč