Olej na kartonu, 55x35 cm. Signováno vlevo dole F. Šrámek a vpravo dole nečitelně. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1884-1952
Architekt, projektant. Studoval na Průmyslové škole stavební v Plzni a na vídeňské Akademii výtvarných umění u prof. Ohmana. Pracoval jako architekt mimo jiné na úpravě pražských ostrovů a výstavbě petřínské lanovky.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.