František Šrámek - Rybník za samotou

Olej na kartonu, 49x59 cm. Signováno vpravo dole F. Trámek. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1884-1952
Architekt, projektant. Studoval na Průmyslové škole stavební v Plzni a na vídeňské Akademii výtvarných umění u prof. Ohmana. Pracoval jako architekt mimo jiné na úpravě pražských ostrovů a výstavbě petřínské lanovky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

306527. Rybník za samotou
Dražba ukončena:05.11.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč