Olej na kartonu, 50x34 cm. Signováno vpravo dole F. Šrámek. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1884-1952
Architekt, projektant. Studoval na Průmyslové škole stavební v Plzni a na vídeňské Akademii výtvarných umění u prof. Ohmana. Pracoval jako architekt mimo jiné na úpravě pražských ostrovů a výstavbě petřínské lanovky.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.