František Šrámek

305424. Zima na vsi

popis: Olej na kartonu, 60x70 cm. Signováno vpravo dole F. Šrámek. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884
Narodil se ve Strakonicích. Vystudoval vídeňskou AVU u prof. Ohmana. Pracoval jako architekt mimo jiné na úpravě pražských ostrovů.

dražba ukončena: 01.07.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč