František Srp - Koupání II.

Olej na plátně, 48x59 cm, signováno vpravo dole Fr. Srp 29, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 – 1943
Malíř, grafik, ilustrátor, pedagog. Studoval na UMPRUM v Praze u E. Dítěte a F. Kysely, dále na AVU v Praze u M. Pirnera. Působil jako profesor reálného gymnázia v Bučovicích. Byl členem Svazu výtvarných umělců v Brně a Sdružení výtvarných umělců moravských Aleš.

12350. Koupání II.
Dražba ukončena:20.09.2017 20:39:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč