František Srp - Při orbě

Olej na plátně, 54x71 cm. Signováno vpravo dole František Srp 1922. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 – 1943
Malíř, grafik, ilustrátor, pedagog. Studoval na UMPRUM v Praze u E. Dítěte a F. Kysely, dále na AVU v Praze u M. Pirnera. Působil jako profesor reálného gymnázia v Bučovicích. Byl členem Svazu výtvarných umělců v Brně a Sdružení výtvarných umělců moravských Aleš.

23760. Při orbě
Dražba ukončena:31.10.2018 22:57:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč