František Strážnický - Portrét muže

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x36 cm. Signováno vlevo dole s věnováním Strážnický. Rámováno.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1913 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.

154516. Portrét muže
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč