František Strážnický

304916. Zátiší s melounem

popis: Olej na sololitu. 45x55 cm. Signováno vlevo dole Strážnický 71. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.

dražba ukončena: 23.05.2020 20:15:25

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč