František Tichý

42855. Dáma s chrtem

popis: Litografie, 17x12 cm. Signováno vlevo dole Tichý 47. Volný list.

o autorovi: Malíř a grafik, ilustrátor. Studia : Akademie výtvarných umění, Praha (profesor Karel Krattner, Josef Loukota, Vratislav Nechleba, Jakub Obrovský). Dílo : náměty z cirkusového prostředí, varietních divadel, kaváren, ulic a velkoměstských periférií.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:01:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč