František Tichý - Domy

Akvarel na papíře, 26x49 cm. Signováno vpravo dole Tichý 36. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

108297. Domy
Dražba ukončena:31.01.2024 21:36:43
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč