František Tichý - Francouzská poesie nové doby v překladech Viktora Dyka

Suchá jehla, 14x9 cm. Signováno dole uprostřed Tichý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Třetí stav. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

43059. Francouzská poesie nové doby v překladech Viktora Dyka
Dražba ukončena:16.04.2020 19:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč