František Tichý - Hrazdaři

Suchá jehla, 28x20 cm. Nesignováno. Pasparta.

Pozn.: Pasparta ušpiněna. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

66574. Hrazdaři
Dražba ukončena:13.10.2021 22:08:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč