František Tichý - Kouzelník

Suchá jehla, 27x17 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku T a signováno dole uprostřed tužkou Tichý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

96532. Kouzelník
Dražba ukončena:28.06.2023 23:16:42
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč