František Tichý - Lachtani

Litografie, 20x13 cm. Signováno v tisku vpravo dole, tužkou vpravo dole Tichý. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 28 cm

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

vydraženo certifikát
106037. Lachtani
Dražba ukončena:26.11.2023 20:50:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč