František Tichý - Lazar - Zápas s andělem

Suchá jehla, 24x12 cm. Signováno vlevo dole Tichý 47. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

26671. Lazar - Zápas s andělem
Dražba ukončena:17.01.2019 20:23:07
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč