František Tichý

46906. Lev Bobby

popis: Lept, 14x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Tichý 38. Signováno vpravo dole tužkou Tichý 39. Pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1961 Malíř a grafik, ilustrátor. Studia : Akademie výtvarných umění, Praha (profesor Karel Krattner, Josef Loukota, Vratislav Nechleba, Jakub Obrovský). Dílo : náměty z cirkusového prostředí, varietních divadel, kaváren, ulic a velkoměstských periférií.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:44:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč