František Tichý - Lilipután a pes

Barevná litografie, 49x35. Signováno dole uprostřed Tichý 58. Papír nalepen na kartonu.

Pozn.: Papír silně poškozen. Nahoře papír uříznut.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

19274. Lilipután a pes
Dražba ukončena:17.05.2018 19:50:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:10 000 Kč