František Tichý - Otec a syn

Lept, 19x15 cm. Signováno dole uprostřed Tichý 48. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

44535. Otec a syn
Dražba ukončena:13.05.2020 22:02:26
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč