František Tichý - Pohled do zrcátka

Litografie, 15x11 cm. Signováno dole uprostřed Tichý 57. Volný list.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

55503. Pohled do zrcátka
Dražba ukončena:14.01.2021 22:13:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč