František Tichý - Portrét ženy

Kresba, 43x28 cm. Signováno dole uprostřed Tichý 50. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

27421. Portrét ženy
Dražba ukončena:31.01.2019 20:48:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:37 000 Kč