František Tichý - Commedia dell'arte I

Suchá jehla, 429/550, 29x39 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Tichý 43. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

56999. Commedia dell'arte I
Dražba ukončena:18.03.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč