František Tichý - Pudl

Kolorovaná litografie, 25x17 cm. Signováno vlevo dole Tichý 45. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno mimo tiskovou plochu. Zelené, růžové a modré plochy kolorovány pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

38813. Pudl
Dražba ukončena:12.12.2019 19:21:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč