Michael Rittstein - Soubor 4 grafických listů

Litografie, signováno vpravo dole, 3x: 22x16,5 cm, 1x: 40,5x26 cm, volné listy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

7405. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:15.02.2017 18:04:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:6 000 Kč