František Turek - Krajina za městem

Kombinovaná technika, 37x43 cm. Signováno dole uprostřed Turek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1916 Praha - 2008 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 74 000 Kč

36825. Krajina za městem
Dražba ukončena:31.10.2019 21:54:19
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč