František Turek - Na bramborách

Olej na plátně, 45x60 cm, signováno vpravo dole Turek, rám.

o autorovi: 1916 Praha - 2008 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 74 000 Kč

16969. Na bramborách
Dražba ukončena:01.03.2018 21:37:43
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:16 000 Kč