František Turek - Návštěva v ateliéru

Olej na kartonu, 53x38 cm. Signováno vlevo dole F. Turek. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1916 Praha - 2008 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 74 000 Kč

27385. Návštěva v ateliéru
Dražba ukončena:31.01.2019 20:03:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč