František Turek

48402. Podvečer

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole F. Turek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský štítek.

o autorovi: 1916 Praha, 2008 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 74 000 Kč

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:37:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 700 Kč