František Turek - Pražská náplavka

Kombinovaná technika, 37x45 cm. Signováno vlevo dole F. Turek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1916 Praha - 2008 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 74 000 Kč

300182. Pražská náplavka
Dražba ukončena:22.08.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč