František Turek - Večer

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole F. Turek. Rámováno.

František Turek
41140. Večer
Dražba ukončena:27.02.2020 21:39:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč