Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Vavřina. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1879 - 1935
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč