František Vavřina - Dalmácie

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Vavřina. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

305755. Dalmácie
Dražba ukončena:06.08.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč