František Vavřina - Pavlač

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Vavřina. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1879 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

91661. Pavlač
Dražba ukončena:30.03.2023 22:11:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč